Kurumsal

KUTLU MAKİNE’DE YARIN İLE BUGÜN BİRLİKTE YAŞANIR
 
Dünya hepimizin izlediğinden daha hızlı değişiyor. Biz bu değişimleri kendi gelişme süreçleri içinde bazen yakalıyor, bazen de sadece sonuçlarını göğüslemek zorunda kalıyoruz.
İnsanlık günümüzde bilginin en değerli kaynak haline geldiği bir dönemde yaşıyor. Üretim departmanları piyasa ile aynı titreşim çizgisini korumak, dışarıdaki her türlü beğeni ve koşul değişimini yakından takip etmek gibi bir misyonu üstlenmiş bulunuyorlar. Bunlar sınır kavramını yeniden keşfetmiş bir dünyaya yönelik üretim felsefesidir.
KUTLU MAKİNE olarak işletme hayatımıza geri dönüp baktığımızda, bir dizi idealden ilham alan ve bu ideallerle yönlenen düşü stratejiye çevirebilen bir şirket portresi görürüz. 
AR-GE ( Araştıma – Geliştirme) çalışmalarında edindiğimiz 33 yıllık tecrübeden sonra yenilikler geliştirmenin mekanizmasını çok iyi anladığımızı düşünüyoruz. Bu nedenle biz mobilya makineleri üretim sektöründe, kurumsal ilkelerimizin ön plana çıktığı bir model olarak var olmak istiyoruz.
KUTLU MAKİNE, ulusal kimliğin sınırlandırıcı yapı taşlarından sıyrılarak daha sıkı bir örgü oluşturan dünya topluluğuna entegrasyona önem veren aktif ve üretken bir şirkettir. 
Mobilya makineleri üretiminde başarılı olmamızın bir başka anahtar unsuru da, teknoloji yoğunluklu, pazar potansiyeli olan çekici ürün gruplarının büyüme eğrisi ile yolumuza devam ediyor olmamızdır. 
İçinde bulunduğumuz 21’inci yüzyılın zorunlu kıldığı dinamik etkileşime ayak uydurabilmemizi üç temel şarta bağlıyoruz: Maliyet, kalite ve ihtiyaçları karşılama hızı
Bizim için “ürün ya da hizmette, işte amacımıza ulaştık” diyebileceğimiz mükemmel bir bitiş çizgisi yoktur. Başarıyı hiç bitmeyen bir süreç olarak algılıyoruz.
 
 
KUTLU MAKİNE’NİN MÜŞTERİLERİ AYRICALIKLIDIR
Firmamız mobilya sanayinde küçük ve orta ölçekli işletmeler için gerekli olan kenar yapıştırma makinelerinin üretiminde iddialıdır. Makinelerimizi oluşturan parçaların tamamına yakını CNC kontrollü işlem merkezleri kullanılarak üretilmektedir. Kalite standardımızın geçerliliği test edilmiş teknolojilerin kullanılmasıyla elde edilmektedir.
 
 
DAİMA YANINIZDAYIZ
Şirket içi sürekli eğitim olmasa olmazlarımızdandır. Bu nedenle gerek imalar gerek pazarlama ve gerekse servisteki ekiplerimizin sizlerle aynı dili kullanacaklarından emin olmanızı isteriz. Sektörel geçmişimiz uzun yıllara dayandığı için danışmanlarımız piyasa koşullarını iyi bilmektedirler. Onlar sizin en yakınınızda olacaklardır.
ÖZDEĞERLERİMİZ
 
KUTLU MAKİNE bir öncüdür ve asla diğerlerinin peşinde olmayacaktır.
Daima bilinmeyeni arayan olacaktır.
Sürekli ürün grupları geliştirme yoluyla daha büyük hedeflere yönelecektir.
Personel uygulamalarında, her zaman kişinin içindeki en iyiyi açığa çıkarmaya çalışacak, kişinin yeteneğine saygı duyacak ve onu cesaretlendirecektir.